KOSMETIKA

Voníme i v létě

22.7.2016

blogis

Léto, pláže, šaty, dovolená… V tomto období by se zdálo, že neexistuje téměř nic, co by vám mohlo náladu zkazit. Na druhé straně tu jsou přeplněné autobusy a tramvaje, spálené tvářičky těch, co opalovací krém přece nepotřebují, a horko sálající z ulic tak, že je velká pravděpodobnost spatření fata morgany. A když už se náhodou schováme v chládku s klimatizací, pak trpí naše těla šokem 20 stupňového rozdílu mezi venkovní a vnitřní teplotou, což není úplně nejzdravější.

A jaký je výsledek?

Oblečení se lepí na vás a vy se lepíte na vše kolem. A kdyby jen to. Přiznejme si, že v takovýchto náročnějších dnech úplně nevoníme. A potom znáte ten pocit, když se vám potí i oční víčka a váš make-up zmizí bůhví kam? V těchto vedrech je to podle mě jeden z největších problémů. Opravdu!

blog

A naše snahy zabránit následnému zápachu všemožnými deodoranty a voňavkami nejsou občas šťastné a my se utápíme ve směti všech těchto vůní a pachů. Navíc deodoranty jsou plné chemikálií a neznámých složek, které nám nechávají bílé fleky na oblečení, zrovna když se nám to hodí nejméně a my potřebujeme vypadat k světu.

Co takhle zkusit méně agresivní variantu v podobě přírodních deodorantů?

Nezabraňují pocení, které je pro naše tělo přirozené, ale zároveň působí proti zápachu a vy si můžete být jistí, že používáte čistě přírodní kosmetiku, která vaší pokožce nijak neublíží. Ba právě naopak.

deodorant

Dají se sehnat různé varianty přírodních deodorantů a to ať už vybíráte podle vůně, typu pleti nebo podle složení. Například pokud jste citliví na jedlou sodu, vyzkoušejte tento od myla, který ji neobsahuje. Já ho osobně vyzkoušela a jsem více než spokojená.

Pokud vás článek zaujal a přemýšlíte, že si jeden takový pořídíte, klikněte SEM a vyberte si ten pravý právě pro vás.

 

Mohlo by se vám líbit taky…

Žádné komentáře

Komentovat