DOMOV MÓDA KOSMETIKA CHILL [K]OUT

Černý pátek: den pro opravdové lovce

24.11.2017

My lidé se rádi obklopujeme věcmi. Respektive my ženy máme nezkrotnou touhu hromadit věci všeho druhu. A muži nás následují, aby si nějakým způsobem vytyčili alespoň nějaké teritorium. Současně syslíme různé věci – ženy zpravidla hadry a muži nejčastěji krámy. Čili věci, u kterých opačné pohlaví tápe, k čemu vlastně jsou nebo proč by je někdo měl chtít vlastnit. Například spojovací šroub/silonky, gigantický Stormtrooper/mini čivava, popřípadě sto střílecích videoher/sada nástavců na kulmu.

Zastrašte nepřítele.

Den, kdy jsou takové věci dovoleny, ba dokonce posvěceny bohy obchoďáků, se nazývá Black Friday. Černý pátek je marketingová akce, která k nám dorazila z dálného Západu a je spojená s výprodeji a ohromnými slevami. Synonyma pro Černý pátek jsou například předvánoční nákupní horečka anebo nákupní šílenství. My lidé jsme potom ochotni stát hodinové fronty, absolvovat orientační běh uvnitř obchoďáku, tlačit se s ostatními, prát se, kousat či používat jiných forem násilí.

Paralyzujte nepřítele.

Stejně jako v dávných společnostech, i v nákupním centru je možné lidi rozdělit do dvou skupin – do skupiny lovců a do skupiny sběračů. My ženy jsme samo sebou lovci a muži sběrači. Lovci se nebojácně vrhají na krámy útokem s cílem ulovit co největší kořist za co nejmenší možnou cenu. Jdou přes mrtvoly a při své lovecké výpravě se neštítí ničeho. Využívají nejrůznější zbraně – od ostrých loktů, po jehlové podpatky. Často se drží v tlupách, které jsou ještě vražednější.

Pořiďte si účinnou zbraň a zároveň ochranu.

Sběrače poznáte snadno – taktéž ve smečkách se drží dál od lovišť a tráví hodiny sběrem. Sbírají po nás ženách padající oblečení, drží tašky, hlídají bundy. Často jsou tak unavení, že pouze posedávají na lavičkách a odpočívají. Mají sinalou tvář a nepřítomný výraz. Pokud jsou trpěliví a klidní, je jim dovoleno paběrkovat. Většinou na to však už nemají energii a nezřídka odpadají. Ti zdatnější si v hlavě přehrávají včerejší fotbal a vyčkávají na potravu. Jak známo, potrava přichází spolu s lovcem.

Zpříjemněte si čekání.

Pro sběrače je Černý pátek obzvláště nebezpečným obdobím, neboť se může stát, že na nějaké posedávání nezbývá v přeplněném obchoďáku místo. Hrozí tak, že se zapletou do loveckého prostoru, na který nejsou stavěni. Těmto potom doporučujeme nevycházet v tento den z domu. Stejně tak by se obchodním centrům měli vyhýbat lidé s poruchami srdeční činnosti, vysokým tlakem či lidé, kteří trpí zvýšenou duševní nerovnováhou. A i vám ostatním radíme, abyste si hodili nožky na stůl a nakoupili něco u nás na VEMZU z pohodlí domova. Protože i my vyhlašujeme Black Friday a namísto lidmi vás zamoříme parádními slevami.

A slyšeli jste už o Cyber Monday? NE?! Tak se k nám v pondělí nezapomeňte mrknout 😉

Mohlo by se vám líbit taky…

Žádné komentáře

Komentovat