O NAŠICH ZNAČKÁCH

Můžu vás pozvat na rande?

10.10.2016
Musím se vám přiznat. Jsem trochu nervózní. Něco jako před prvním rande. Takže vlastně celkem hodně nervózní. A víte proč?

Poprvé se totiž potkáme naživo. Pokud teda přijdete v pátek a sobotu 14. a 15. října na Výstaviště v Holešovicích, kde pro vás chystáme První živý e-shop.

Samozřejmě se chceme vytáhnout. Udělat dojem. Přeci jen se uvidíme poprvé. Takže pro vás reálně postavíme náš web v životní velikosti. Respektive nadživotní, protože bude mít deset metrů na výšku.

Místo fotek tak uvidíte naše zboží na vlastní oči. Místo klikání si ho budete moct osahat. A místo kolečka myši teda budete muset použít schody. Sorry.

Asi tudíž chápete, že se chceme hodit do gala. Každá část naší nabídky proto bude mít vlastní vymazlený showroom. S živými modelkami. I ty budou v životní velikosti.

Chceme ukázat, že nám na vás záleží. Takže se vám budeme celou dobu osobně věnovat. Vyrobíme si společně domácí dekorace a dokonce i vlastní mýdlo. Nebo je to na prvním rande brzy?

Chceme, abyste se bavily. Proto jsme pozvali známé youtuberky A Cup of Style nebo GetTheLouk, které navíc představí své kolekce oblečení a doplňků do interiéru. A také holky z Lišky Mazané, které vás uvedou do tajů výroby domácí kosmetiky. A DJe, kteří budou celou dobu hrát jen pro vás.

blog_rande

A taky chceme, abyste se cítily výjimečně. Proto vám představíme originální kolekce včetně designové mozaiky s motivy STAR WARS, porcelánových šperků nebo kosmetiky KORRES. A na všechno vám samozřejmě dáme zajímavou slevu.

blog_rande2

Zkrátka vám chceme ukázat, že jsme nejen první online shopping mall pro ženy jako jste vy. Ale taky že jsme parta lidí, kterou jejich práce baví a které baví dělat vám radost.

K dokonalému rande tak vlastně chybí už jen jedno… Přijdete?

Mohlo by se vám líbit taky…

Žádné komentáře

Komentovat