KOSMETIKA O NAŠICH ZNAČKÁCH

Dr. Botanicals & Apothecary: Věřte v sílu přírody

7.1.2018

Proslýchá se, že jsme veganskou generací. Myslím, že celá generace ještě veganská není, ale máme k tomu našlápnuto. Myslím, že současná generace se opravdu více stará o to, co jí, co nosí, co si dává na tělo a taky co se děje s okolním světem. Je šetrnější k sobě i k přírodě.

Právě proto i my na VEMZU nabízíme širokou škálu značek a produktů, které nabízejí čistě přírodní, bio a veganskou kosmetiku. Protože kde je poptávka, má být i nabídka. Pocházíme z přírody, nechme se tedy hýčkat přírodou, ta nám totiž rozumí nejlíp.

A s takovou filozofií přišla i veganská značka z Londýna Dr. Botanicals, která se zaměřuje na pleťovou a vlasovou kosmetiku. Věří, že to nejlepší najdeme právě v přírodě. Na trhu je už od 60. let minulého století, a tak měla roky na to, aby zkoušela nejrůznější přírodní suroviny ze všech koutů světa, pozorovala jejich účinky a nám předložila to nejlepší a ozkoušené.

Podle Dr. Botanicals lze žít v lepším světě, kde se lidé starají a hledají nové cesty, jak žít a koexistovat. Zapojit veganství alespoň z části do denní rutiny je podle firmy důležité jak z etických důvodů, tak s ohledem k přírodě kolem nás a k životnímu prostředí. Používá tedy pouze přírodní oleje a rostlinné výtažky, žádné chemikálie a přirozeně žádný z jejich produktů nebyl nikdy testován na zvířatech.

V roce 2017 vypustila firma zcela novou a inovativní kosmetickou řadu Apothecary, která využívá superpotraviny, jako je například granátové jablko, káva či citróny. O těch je známo, že mají výjimečný obsah živin, vitamínů, minerálů a enzymů. O jejich výjimečných účincích věděli již dávné civilizace po celé planetě, a tak v Dr. Botanicals využili jen dávné moudrosti našich předků a stvořili kosmetickou řadu, která je účinná, přírodní, veganská, a tedy ekologická a šetrná ke všem. Tak proč ji nezkusit?

Mohlo by se vám líbit taky…

Žádné komentáře

Komentovat