O NAŠICH ZNAČKÁCH MÓDA

Double Agent: špióni nikdy nebyli tak sexy

25.5.2017
Žádného pravého agenta asi žádná z nás nezná. A pokud jo, není to tím pádem ten nejšikovnější špión pod sluncem… Přesto o nich všichni máme nějakou představu, že? Nejspíš je vidíme jako mužné typy s tajemným výrazem a perfektně padnoucím oblekem s nápadně vybouleným místem pod jednou rukou. Jenže pak je tu ještě jeden agent. A ten miluje odhalené pupíky, šaty a plavky.

Značka Double Agent odstartovala svou misi v roce 1991 v Barceloně. Ani tamní podnebí a městské pláže však zakladatelům nebyly dost dobré. A tak se inspirovali ještě o kus dál na západ, konkrétně v Kalifornii.

Vedro je mi volný…

Jako nic proti, tu bych si taky nechala líbit. Takže i na mně je vidět, že se svou módou pro mladé ženy trefili přesně do černého. Kam se na jejich mušku hrabe 007… O tom, že se jim fakt daří, navíc svědčí i to, že se z Barcelony nakonec dostali i do Madridu, Londýna, Říma, New Yorku, ale i dalších měst.

Sorry Jamesi, sem už se pouzdro nevejde.

A čím že je ten Double Agent zajímavý? Prakticky vším co vyrábí, pokud jste holka/slečna/mladá paní, která má ráda život, chce se bavit a užívat si sluníčka. A taky třeba doufá, že ji při nesnázích v rozbouřeném moři zachrání Mitch Buchannon. Teda to poslední už jsem možná trochu přehnala. Jinak to platí stopro.

Zvedněte kotvy!

Hlavně tudíž frčí v letních outfitech. (Což by se už konečně mohlo hodit i nám, ne?) A i když šijí i svetry, mikiny, nebo kabáty, jejich nabídce jednoznačně dominují kraťasy, tílka, trička, sukně a plavky. Samozřejmě ve formě bikin. Vše je navíc lehké, odhalující, smyslné. A setsakra trendy. Takže pokud vám nevadí odhalené nohy, odhalená ramena nebo snad odhalené břicho, určitě si vyberete. Z větší části se přitom drží i jemných, ženských barev.

Zkrátka se dá říct, že tenhle agent je dost nebezpečný. A tím myslím nebezpečně sexy.

Mohlo by se vám líbit taky…

Žádné komentáře

Komentovat