MÓDA DOMOV KOSMETIKA KREATIVNÍ CHVILKA O NAŠICH ZNAČKÁCH

Česko-Slovensko má VEMZU!

10.11.2017
Tak tak jsme si oddechli, že se nám podařilo VEMZU miminko uchránit přede všemi nástrahami internetového světa plného e-shopových gigantů a náročných zákazníků a vypiplali jsme z něj zdravého kluka jako buka, když se zase něco chystá. Po prvních krůčcích a vratké chůzi jsme jistým krokem došli k narozeninovému dortu, sfoukli první svíčku a už se zase ženeme do neznáma. Ale protože máme (tak jako každý rodič) rádi výzvy, rozhodli jsme se VEMZU pořídit bratříčka a potěšit tak i naše bratia na Slovensku.

Ano, už je to tak. VEMZU startuje svůj e-shop na Slovensku a tak se i naši nejbližší sousedé mohou těšit na nekonečný výběr módních kousků, originálních designovek do bytu a maličkostí, bez kterých prostě nemůžou dál existovat.

Ptáte se, proč právě VEMZU? Co nabízíme navíc oproti ostatním? No, je to velmi prosté. Dáme vám pocit jinakosti a výjimečnosti. VEMZU je totiž pro každého, kdo už má dost nákupů, po kterých vypadají všechny šatníky a byty jeden jako druhý. Bojujeme proti monopolu velkých značek, proti neosobním nákupním centrům a obchodům, diktujícím, co nosit a kým být. Pomáháme vám být sami sebou.

A to není všechno. Nepřinášíme jen exkluzivní značky z celého světa a styl pro váš domov, ale i přírodní kosmetiku pro každý den. Vemzu má ambici inspirovat a dávat lidem chuť zkrášlovat sebe, své okolí i přírodu. Co to znamená? Naše produkty jsou šetrné nejen ke zdraví spotřebitele, ale i k životnímu prostředí. Jednoduše chceme, aby se všichni cítili lépe a svět kolem nás byl krásnější.

Snažíme se zkrátka dělat věci jinak a to nás na naší práci baví. Pevně doufáme (a taky tak trochu věříme), že vás zase na oplátku budeme bavit i my 🙂 Tak nažhavte internety a tři, dva, jedna, akce!

Čaute a dovidenia !

Mohlo by se vám líbit taky…

Žádné komentáře

Komentovat